0544 565 09 04

0212 543 23 66

info@hakeegitim.com

Zuhuratbaba Mh.İncirli Cad.

İncirli Apt. No:21 Kat 4 Daire 9

Bakırköy - İstanbul

 

Akademik Sınavlara Hazırlananlar İçin Hızlı Okuma


by hake
Free
0 Lessons
0 Students

Ortalama bir  KPSS, DGS, TUS, DUS, ALES sorusu 40-45 kelimeden oluşur. Normal bir öğrencinin bu soruyu sadece okuması 15-20 saniyesini alır. Anlayarak hızlı okuma eğitimini alan bir öğrenci ise, aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur; ve her soruda 10 saniye, tüm sınavlarda ’30-40 dakika ekstra zaman’ kazanır. Yalnızca bir sorunun bile, sıralamada bin kişi öne geçmenizi sağlayacağı ya da geriye düşmenize neden olacağı bir sınavda bu çok önemli bir kazanım olacaktır.

HAKE sayesinde, okuma hızınız ve algılama gücünüz gelişecek, sınavlara hazırlanırken 2, 3 ya da 4 kat daha hızlı okuyabilecek, daha iyi algılayabilecek ve sınav esnasında da 30-40 dakika ekstra zaman kazanacaksınız. Hızlı okuma tekniğiyle beraber konsantrasyon ve dikkat artar, odaklanma sağlanır. %100 Başarı Teminatımızdır.

  • Hızlı Okuma Teknikleriyle Paragraf Soruları Nasıl Çözülür?
  • Kısa yollar
  • Püf noktalar
  • Çözüm şifreleri
  • Okuma stratejileri
  • Geri dönüşsüz okuma

Kursiyerlerimiz Hızlı Okuma Eğitiminde Ne Kazanacaklardır?
1.Anlayarak okuma hızları en az iki katına çıkacaktır. Üç, beş katlara da çıkması mümkündür.
2.Odaklanma ve motivasyonları artacaktır.
3.Kazandıkları 45-50 dakikanın bile tüm öğretim hayatları boyunca inanılmaz faydalarını göreceklerdir.
4.Sınavlarda zamanı yetiştirememe diye bir sorunları olmayacağı gibi okuduklarını isterlerse tekrar etme gibi bir şansları da olacaktır.
5.Yavaş okumadan kaynaklanan dikkat dağınıklıkları ortadan kalkacaktır. Okuduklarını daha iyi anlar hale geleceklerdir. Paragraf sorularının sonundaki olumsuz soru köklerini daha dikkatli okuyarak, sınavlarda en az 5-7 net artış göreceklerdir.
6.Özgüvenleri artacaktır.
7.Daha hızlı ve daha iyi okudukları için daha fazla okuyacak, daha fazla okudukları için kelime hazineleri, düşünme becerileri, muhakeme yetenekleri, okuma kültürleri, yaşam tarzları, seçicilikleri, kısaca hayatlarının tüm alanları iyi yönde değişecektir.
8.Hızlı okuma eğitimine ayıracakları 24 ders saati, kendi hayatlarına fazladan yüzlerce gün, ay, yıl olarak geri dönecektir.
9.Çağımızda bilgiye ulaşmak son derece kolaydır, önemli olan milyonlarca bilgi içinde kısa süre içinde sentez ve analiz yapabilmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi almaktır. Her şey değişirken okuma aracımızın yenilenmesi ve ihtiyaca cevap verir hale gelmesi kaçınılmaz gerekliliğini yerine getirmiş olacaklardır.

ÖN KAYIT FORMU

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

WhatsApp chat