0544 565 09 04

0212 543 23 66

info@hakeegitim.com

Zuhuratbaba Mh.İncirli Cad.

İncirli Apt. No:21 Kat 4 Daire 9

Bakırköy - İstanbul

 

Hızlı Okuma 9.10.11.12. Sınıflar


by hake
Free
0 Lessons
0 Students

Ortalama bir TYT ve YKS sorusu 40-45 kelimeden oluşur. Normal bir öğrencinin bu soruyu sadece okuması 15-20 saniyesini alır.  Anlayarak hızlı okuma eğitimini alan bir öğrenci ise, aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur; ve her soruda 10 saniye, tüm TYT ve YKS’ de ’30-40 dakika ekstra zaman’ kazanır. Yalnızca bir sorunun bile, sıralamada bin kişi öne geçmenizi sağlayacağı ya da geriye düşmenize neden olacağı bir sınavda bu çok önemli bir kazanım olacaktır.

HAKE sayesinde, okuma hızınız ve algılama gücünüz gelişecek, TYT ve YKS’ye hazırlanırken 2, 3 ya da 4 kat daha hızlı okuyabilecek, TYT ve YKS esnasında da 30-40 dakika ekstra zaman kazanacaksınız.

Öğrencilerimiz Hızlı Okuma Eğitiminde Ne Kazanacaklardır?
1. Anlayarak okuma hızları en az iki katına çıkacaktır. On, on beş katlara da çıkması mümkündür.
2. Odaklanma ve motivasyonları artacaktır.
3. Kazandıkları 45-50 dakikanın bile tüm öğretim hayatları boyunca inanılmaz faydalarını göreceklerdir.
4. Sınavlarda zamanı yetiştirememe diye bir sorunları olmayacağı gibi okuduklarını isterlerse tekrar etme gibi bir şansları da olacaktır.
5. Yavaş okumadan kaynaklanan dikkat dağınıklıkları ortadan kalkacaktır. Okuduklarını daha iyi anlar hale geleceklerdir.
6. Özgüvenleri artacaktır.
7. Daha hızlı ve daha iyi okudukları için daha fazla okuyacak, daha fazla okudukları için kelime hazineleri, düşünme becerileri, muhakeme yetenekleri, okuma kültürleri, yaşam tarzları, seçicilikleri, kısaca hayatlarının tüm alanları iyi yönde değişecektir.
8. Hızlı okuma eğitimine ayıracakları 24 ders saati, kendi hayatlarına fazladan yüzlerce gün, ay, yıl olarak geri dönecektir.
9. Çağımızda bilgiye ulaşmak son derece kolaydır, önemli olan milyonlarca bilgi içinde kısa süre içinde sentez ve analiz yapabilmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi almaktır. Her şey değişirken okuma aracımızın yenilenmesi ve ihtiyaca cevap verir hale gelmesi kaçınılmaz gerekliliğini yerine getirmiş olacaklardır.
10. Az zamanda çok ve büyük işler başaracaklardır…

TYT – YKS HAZIRLIK
Hızlı Okuma Teknikleriyle Paragraf Soruları Nasıl Çözülür?
Kısa yollar
Püf noktalar
Çözüm şifreleri
Okuma stratejileri
Geri dönüşsüz okuma

ÖN KAYIT FORMU

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

WhatsApp chat