0544 565 09 04

0212 543 23 66

info@hakeegitim.com

Zuhuratbaba Mh.İncirli Cad.

İncirli Apt. No:21 Kat 4 Daire 9

Bakırköy - İstanbul

 

Hızlı Okuma Eğitici Eğitimi


by hake
Free
0 Lessons
0 Students

T.C. MEB ÖZEL HAKE HIZLI OKUMA KURSU
HIZLI OKUMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ

EĞİTİCİ EĞİTİMİ ALARAK KISA SÜRE İÇERİSİNDE EĞİTİM VERMEK, KENDİNİZİ BU ALANDA GELİŞTİRMEK VE HIZLI OKUMA EĞİTMENİ OLMAK İSTİYORSANIZ; KAYDINIZI YAPABİLİRSİNİZ…

Öğrencilerinize bu eğitimi kısa sürede verebileceksiniz.
Hake Hızlı Okuma Kursu’nun bünyesinde veya istediğiniz herhangi bir kurumda çalışabileceksiniz.
Farkındalığınızı artırarak farklı konularda seminer verebileceksiniz.
Kurumumuzdan ücretsiz danışmanlık alabileceksiniz.
Hızlı okuma eğitimleri verirken Hake’nin kaliteli dokümanlarından yararlanabileceksiniz.
Hızlı okuma eğitici eğitimi sertifikasına sahip olma şansını yakalayacaksınız.
Hızlı okuma eğitici eğitimi sertifikasıyla ikinci bir üniversite bitirmiş gibi olacaksınız.

Eğitici Eğitimi ders programı; 24 ders saati teorik, 6 ders saati uygulama, toplamda 30 ders saatinden oluşmaktadır.

HAKE OKUMA EĞİTİCİ EĞİTİMLERİMİZDE SON İZLENİMLER
Almış olduğum eğitim süresince hem ders anlatımlarından hem gösterilen ilgiden çok memnun kaldım. Sahip olduğunuz değerler kurumunuza her zaman olumlu şekilde geri dönecektir. Hızlı okuma becerisinin geliştirilmesi konusunda bana verdiğiniz fayda ve göstermiş olduğunuz arkadaşlıktan ötürü teşekkür ederim. Öğrendiğim her bilgiyi, yine sizden öğrendiğim şekilde yani en iyi biçimde ben de öğrencilerime aktaracağım. Her şey için tekrar teşekkürler.

İrem Öztürk / Türkçe Öğretmeni

Hakeyle tanışmam bir arkadaşımın vasıtasıyla oldu. Hızlı okumak, hızlı algılamak istiyordum ama dakikada iki bin, üç bin kelime okunamayacağını düşünüyordum. Çünkü algılamanın bu kadar hızda net ortaya çıkmayacağını düşünüyordum. Ama gerçekten de bunun mümkün olduğunu gördüm. Hake’de bir dakikada beş bin kelime okuyan bir öğrenciyle tanışma fırsatım oldu. Algısının da yüksek çıkması benim ön yargımın kırılmasını sağladı. Okuma hızımla beraber düşünme hızımı da arttırdım. Teşekkürler Hake. Farkında olmadığımız yeteneklerimizi bize fark ettirdiğin için…

Özlem Algül / Türkçe Öğretmeni

Öğrenme ve öğretme teknikleri olarak donanım son derece başarılıydı. Eğitmen iletişimi etkileşim açısından başarılıydı. Anlatım akıcı bu nedenle eğitim kalitesi zaman yönetimi açısından aktif olarak nitelendirilebilir. Kursunuzu her bakımdan çok başarılı buldum. Teşekkür ediyorum.

Türkan Aydoğan / Öğretim Görevlisi

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Bilgisayarda kullandığımız program gayet başarılı. Eğitmenler ve kurs ortamı mükemmeldi.

Nalan Akay Gençoğlu / Edebiyat Öğretmeni

Eve verilen ve burada yapılan egzersizler gerçekten bu iş için hazırlanmış. Bunu şimdi daha iyi görebiliyorum. Hızımın ve algımın arttığını görmek ve bunun farkında olabilmek çok güzel ve motive edici bir durum. Ben de anlatırken sizi örnek alacağım. Teşekkürler.

Yasemin Ağtaş / Edebiyat Öğretmeni

Yapılan çalışmalar oldukça güzel. Ortam güzel. Çalışanlar güler yüzlü. Başladığım ilk günden son güne kadar çok güzel çalışmalar yaptık. Okuma hızım iki katına çıktı. Bu benim için çok güzel. Yanlış alışkanlıklarımı farkettim. Daha önce bildiklerimin aslında yanlış olduğunu öğrendim. Her şey için teşekkür ederim. Hake ve Eğitmenleri’ne saygılarımla.

Hasan Kalender / Edebiyat Öğretmeni

Hake’ye başlarken zaten hızlı okuduğumu düşünüyordum fakat daha ilk derste neye uğradığımı şaşırdım! Her şey çok hızlı akıyordu: şekiller, sözcükler, egzersizler, zaman… Gözlerimi, beynimi, düşüncelerimi ve duygularımı kontrol etme çabam -daha doğrusu tüm bunların binlerce sözcük arasında hızla kaybolmasına karşı koyamayışım- gülünç olduğu kadar tuhaftı da. Artık “gerçekten” hızlı okuduğumu ve algıladığımı hissedebiliyorum. Üstelik günlük hayatta istediğim herhangi bir bilgiye ya da uyarana odaklanmak benim için çok kolay. Yaşamın olağandışı performansıyla yarışmak hepimiz için kaçınılmaz fakat bu yarışı kazanmak sadece bazılarımız için mümkün. Hake sayesinde kendimle yarışmayı, sınırlarımı zorlamayı, vazgeçmemeyi öğrendim.

Aldığım Eğitici Eğitim ve Hake’de kazandığım tecrübelerim . “Sımsıcak insanlar, esaslı bir eğitim, yüksek idealler, güçlü bir özgüven ve nihayet başarı” diyen herkes için tek adres HAKE!

Derya Çıtakbaş / Türkçe Öğretmeni

Gelişimin çok daha hızlı olduğu günümüzde bilgiye ulaşma hızı da önem arz etmektedir. İnsanoğlunun yapabileceklerinin bir sınırı yoktur. İnsanın bu kabiliyetini hızlı okumada da görüyoruz. Hake’ye gelirken bilgiye ulaşma hızımızın gelişmesini umarak geldim. Hake Eğitici Eğitimi sayesinde hızlı okumada donanımlı bir eğitmen olma yolunda büyük bir ilerleme kaydettim. Öncelikle öğrenmeye hevesli bir öğrenci gibi hissettim kendimi. Hızlı okuma uygulamaları, okuma alıştırmaları, göz egzersizleri, ödev takipleriyle son derece verimli bir eğitim aldık. Eğitmenlerin sıcak yaklaşımı, nezih öğrenme ortamı, güler yüzlü personeliyle eğitimler ayrı keyifli hâle geldi. Aynı zamanda eğitici konumdayken dikkat etmemiz gereken püf noktaları konusunda da bilgilendirildik. Artık zahmetsizce, keyif alarak çok kısa sürede bilgiye ulaşmanın tadına vardım. Hızımda ve algımda çok bariz bir artış oldu.
En iyi tarafı bunun eğitimini çalışanlarımıza zahmetsizce en verimli şekilde verebileceğimdir. İnsanın yapabileceklerinin sınırı olmadığına beni yeniden ikna ettiği için Hake’ ye büyük bir şükran borçluyum.

Şahin Peker / Türkçe Öğretmeni

Öğretmenin öğrenmeden daha zor ve hiç yerinde saymadan daima ileriyi görmenin şart olduğu bu zamanda öğretmene düşen görevler vardır. Öğretmenin bu görevi bir borç ve hedef olarak görmesi gerekmektedir. İnsanlar artık bilgiye daha rahat ulaşabiliyorlar. Fakat bu bilgi karmaşasında hayatını kolaylaştıracak, yaşamına yön verecek bilgiye ulaşmak için bir rehbere ihtiyacı vardır. Hake’ye bu rehberlik görevini bana vereceğine inanarak geldim. Tabi her yerde olduğu gibi öğrenci olmadan öğretmen olunmaz.‘’ DOKY Eğitici Eğitimi ‘’ almaya başladığımda kendimde şaşıracak derecede değişiklikler gördüm. Bir sınıf öğretmeni olarak ‘’ DOKY Eğitici Eğitimi ‘’ almak benim için çift dal yapmaktan farksız oldu. DOKY Eğitici Eğitimi’nde farklı teknikler, görsel sunumlar, dinleme materyalleri olduğunu gördüm ve biran önce eğitimimi tamamlayıp öğrencilere bu teknikleri öğretmek istedim.‘’ DOKY Eğitici Eğitimi ‘’ tamamladığımda bilgi ile donatılmış bir eğitmen oldum. Sıcak ortamı ve cana yakın öğretmenleriyle enerjime güç kattığına inanarak öğretimime başladım. Hake’ye başarmaya inanmanın başarının yarısı olduğunu fiilen gösterdiği ve bana güvendikleri için teşekkürlerimi sunuyorum.

Mustafa Naci Berkan / Sınıf Öğretmeni

ÖN KAYIT FORMU

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

WhatsApp chat