0544 565 09 04

0212 543 23 66

info@hakeegitim.com

Zuhuratbaba Mh.İncirli Cad.

İncirli Apt. No:21 Kat 4 Daire 9

Bakırköy - İstanbul

 

Hızlı Okuma Üniversiteliler


by hake
Free
0 Lessons
0 Students

Okuma ve anlama hızınızı geliştirmek, üniversite hayatınız boyunca okumak zorunda kalacağınız yüzlerce sayfalık ders kitapları, ders notları, web okumaları, kitap vb. gibi materyali çok daha kısa bir zaman içinde okuyup bitirmenizi sağlayacaktır. Günde ders çalışırken okumaya harcadığınız 1,5-2 saatlik zamanı 45-50 dakikaya indirebilir, sınav öncesi gece uykusuz kalmadan başarılı olabilir, sosyal yaşamanıza çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Hake sayesinde okuma ve algılama hızınız gelişecek, iş hayatınıza başlamadan önce bu eğitime daha üniversite yıllarında sahip olacaksınız.

Öğrencilerimiz Hızlı Okuma Eğitiminde Ne Kazanacaklardır?

Anlayarak okuma hızları en az iki katına çıkacaktır. Üç dört, beş katlara da çıkması mümkündür.
Odaklanma ve motivasyonları artacaktır.
Kazandıkları 15-20 dakikanın bile tüm öğretim hayatları boyunca inanılmaz faydalarını göreceklerdir.
Sınavlarda zamanı yetiştirememe diye bir sorunları olmayacağı gibi okuduklarını isterlerse tekrar etme gibi bir şansları da olacaktır.
Yavaş okumadan kaynaklanan dikkat dağınıklıkları ortadan kalkacaktır. Okuduklarını daha iyi anlar hale geleceklerdir.
Özgüvenleri artacaktır.
Daha hızlı ve daha iyi okudukları için daha fazla okuyacak, daha fazla okudukları için kelime hazineleri, düşünme becerileri, muhakeme yetenekleri, okuma kültürleri, yaşam tarzları, seçicilikleri, kısaca hayatlarının tüm alanları iyi yönde değişecektir.
Hızlı okuma eğitimine ayıracakları 24 ders saati, kendi hayatlarına fazladan yüzlerce gün, ay, yıl olarak geri dönecektir.
Çağımızda bilgiye ulaşmak son derece kolaydır, önemli olan milyonlarca bilgi içinde kısa süre içinde sentez ve analiz yapabilmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi almaktır. Her şey değişirken okuma aracımızın yenilenmesi ve ihtiyaca cevap verir hale gelmesi kaçınılmaz gerekliliğini yerine getirmiş olacaklardır.
Az zamanda çok ve büyük işler başaracaklardır…

ÖN KAYIT FORMU

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

WhatsApp chat