0544 565 09 04

0212 543 23 66

info@hakeegitim.com

Zuhuratbaba Mh.İncirli Cad.

İncirli Apt. No:21 Kat 4 Daire 9

Bakırköy - İstanbul

 

Görüşleriniz

 • HAKE’ye hızlı okuma kursu için başvurmuştum. Hızlı okuma eğitimini en iyi şekilde aldım. Sonrasında kendilerine Rusça öğrenmek istediğimi belirttim ve bana özel ders için öğretmen bulmalarını rica ettim. Tek te her aday öğretmenle görüşüp en iyisini seçtiler. 6 aylık süre zarfında HAKE’de hep profesyonel bir eğitim anlayışı ve samimiyet gördüm. Böyle çağdaş eğitim kurumlarının gelişmesini tüm içtenliğimle temenni ediyorum.
  MURAT MAZİ
 • Hake Eğitim’in, çocuklarda ve yetişkinlerde dikkat eksikliği, okuma ve anlama hızı, yazma becerilerini geliştirme noktasında çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Çevrem ve danışanlarıma başta öğrencilerimize öneriyorum. Benim katıldığım etkinliklerde katkısı oldukça fazlaydı. Bunlar için emeği geçen herkese içten teşekkür ediyorum. Sevgiler
  NUR MERİÇ
 • Hızım 2,5 kat arttı. Aynı zamanda şikayetçi olduğum odaklanamama ve algılayamama problemlerinden büyük ölçüde kurtulduğumu gerek iş gerekse fiili yaşamımdan anlayabiliyorum. Kursun faydasını gördüm ve hocamızın takip çalışmasıyla da faydasını görmeye devam edeceğimi anlıyor ayrıca “hadi kurs bitti, dağılın” felsefesiyle çalışan bir kurum olmadığını idrak ediyorum. Umarım herkes hızlı okuyup anlayabileceğinin farkına varır.
  CEM YAMLI
 • Çocuğum okuduğu anlamıyordu fakat ben okuyunca anlıyordu. HAKE’yi bir yakınımdan duydum, burada kızım çok güzel bir eğitim aldı. Bu eğitimden sonra hiç okumak, ders çalışmak istemeyen kızım, ders çalışmaya, bana kitap alın demeye başladı, hatta kurs bitecek diye üzülüyor, buradan gitmek istemiyor. Bir hayat kurtuldu diye düşünüyorum, bir hayat kurtardınız. HAKE’ye çok teşekkür ederim.
  MEHTAP TÜRKSOY
 • Arkadaşımın tavsiyesi ile HAKE’yi buldum. Başta kaygılarım yüksekti, DOKY Eğitimleri’nin beklentilerimi karşılayabileceğinden şüpheliydim. Ancak 1 ayın sonunda buradan çok mutlu ayrılıyorum. Kızımın okuma hızı, algısı ciddi seviyede arttı yazısı da güzelleşti. DOKY Eğitimi ile kendine güveni geldi. Emekleriniz için çok teşekkürler…
  AÇELYA EBREN
 • Kızım 3. Sınıfa gidiyor, heceleyerek okuduğu için DOKY eğitimi aldırdım. Henüz 1. Ayımız bitti, artık hecelemeyi bıraktı. Daha güzel okuyor ve okuduğunu anlıyor. 8. Sınıfa giden oğluma ise Hızlı Okuma Eğitimi aldırdım. Paragraf sorularını çok hızlı çözüyor ve netleri arttı. Çok memnun kaldım, inanın bu kadarını beklemiyordum. HAKE’ye teşekkürler.
  SERAP UÇULAŞ
 • Gözlerimizi sağa sola hızlıca kaydırmakla başladılar, bilgisayar ekranında yanıp sönen satırları gözlerimizle takip ettirdiler, sayı bulmaca oynattılar, artı monitörün bir solunda bir sağında yanıp sönen noktaları izlettiler. Sonuçta biz de şaşırdık bu egzersizlerin hızlı okumamızı sağlamasına, algılamamızı arttırmasına. Hızlı okuma kişisel gelişimimiz için kazanılması gereken becerilerimizin ilkleri arasında yer almalıdır. Evimdeymişim gibi sıcak ve samimi bir ortamda geçti eğitimlerimiz. Hake ailesini tebrik ediyor ve kutluyorum.
  DR. NURETTİN SÜNER
 • HAKE’yi arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten araştırarak buldum. Ben Buraya ilk geldiğimde ümidimi kaybetmiş bir anneydim. Hatta çözüm bulabilecek miyim diye acabalarım vardı. Aldığımız DOKY Eğitimi’nin sonucu mucizevi gibi. Sanki sihirli bir değnek değmiş de çocuğum değişmişti. Okuma hızı ve okuduğunu anlama oranı ciddi seviyede arttı. Buradan çok memnun kalarak ayrılıyorum. Herkese teşekkür ediyorum.
  SERAP BALKAN
cog
WhatsApp chat